Почетна Тагови Digital Evolution Index

Таг: Digital Evolution Index

Кои се дигитално најнапредните земји во светот?

0
Поминаа 20 години откако Сергеј Брин и Лери Пејџ го регистрираа доменот google.com, а само 10 години откако Стив Џобс зачекори на бината во...