Почетна Тагови ABIBOO

Таг: ABIBOO

Откриен план за изградба на град на Марс каде што ќе...

0
Компанијата ABIBOO ги претстави плановите за првиот град на Марс. Градот наречен Nuwa City ја претставува првата заедница на Марс, а во него ќе...