Почетна Тагови Bugatti Chiron

Таг: Bugatti Chiron

Погледнете го овој величествен Bugatti Chiron направен од LEGO коцки

0
Овој секси Bugatti Chiron, всушност, е направен од LEGO коцки. Тимот на LEGO употребил речиси 1 милион коцки LEGO Technic за да направи верзија на вистинскиот...