Почетна Тагови C&A

Таг: C&A

Кинески инвеститор ќе го купи модниот ланец C&A

0
Сопствениците на европскиот модел ланец C&A ја разгледуваат можноста да ја продадат својата компанија на кинески инвеститор, јавува германскиот неделник Spiegel. C&A продава облека во...