Почетна Тагови Cleansebot

Таг: Cleansebot

ВИДЕО: Убијте ги сите бактерии со Cleansebot, првиот робот во светот...

0
Овој паметен мал робот кој го собира во џеб е првиот робот во светот кој може да убива бактерии. Cleansebot има вкупно 18 сензори...