Почетна Тагови CV

Таг: CV

Facebook ќе му конкурира на LinkedIn – тестира опција за CV/резиме

0
Експанзијата на Facebook на сите полиња е речиси незапирлива. Марк Цукерберг и неговиот тим се доминантни на пазарот, тоа што го сакаат го купуваат...