Почетна Тагови LGBT

Таг: LGBT

Најголемата геј апликација во светот излегува на берза

0
Grindr е најголемата апликација за запознавање во LGBT заедницата и сега најавија дека планираат да продаваат акциии на иницијална јавна понуда и да ги...