12.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови LuDela

Таг: LuDela

ВИДЕO: LuDela е најпаметната и најбезбедната свеќа во светот

Оваа свеќа се контролира со апликација за телефон и ги решава сите проблеми во врска со безбедноста и естетиката со кои се соочууват корисниците...

НАЈПОПУЛАРНИ