Почетна Тагови омраза

Таг: омраза

YouTube ќе вработи 10.000 луѓе кои ќе ги прегледуваат содржините

0
YouTube ги објави плановите да вработи уште повеќе луѓе идната година за полесно да се цензурираат содржините кои се несоодветни за оваа мрежа. Компанијата...