4 C
Skopje
недела, април 11, 2021
Почетна Тагови 3a

Таг: 3a

Google претстави нови Android телефони по многу пониски цени

Сундар Пичаи, извршниот директор на Google и неговиот тим денеска претставија бројни новитети на кои компанијата вредно работела во изминатите месеци, а можеби и...

НАЈПОПУЛАРНИ