Почетна Тагови AI:ME

Таг: AI:ME

Новиот електричен автомобил на Audi ќе има покрив на кој ќе...

0
Audi претстави нов електричен автомобил со можност за автономно возење на саемот за автомобили Auto Shanghai 2019. Новото возило навистина ги поместува границите кога...