Почетна Тагови AliExpress Connect

Таг: AliExpress Connect

Alibaba сака да најми 1 милион инфлуенсери за да ја зголеми...

0
Е-трговецот Alibaba беше пионер во употребата на емитување во живо со цел да продава се - од кармини до смартфони во Кина. Сега гигантот...