Почетна Тагови Android Q

Таг: Android Q

Google претстави нови Android телефони по многу пониски цени

0
Сундар Пичаи, извршниот директор на Google и неговиот тим денеска претставија бројни новитети на кои компанијата вредно работела во изминатите месеци, а можеби и...