Почетна Тагови Animot

Таг: Animot

ВИДЕО: Се тестира нов уред кој возачите ќе ги предупредува на...

0
Во Германија почна да се тестира интересен уред кој интерактвно ќе ги предупредува возачите на дивеч на патот (но и на домашни животни, односно...