Почетна Тагови Aquio

Таг: Aquio

Aquio е термос шише опремено со Вluetooth звучник и микрофон

0
Доколку за летово барате нешто корисно со малку технологија, можеби ќе ви се допадне термос шишето Aquio, за кое тврдат дека ќе ви ги...