Почетна Тагови Asahi Ryokan

Таг: Asahi Ryokan

Јапонски хотел нуди ноќевање за еден долар, но под еден услов

0
Кога младиот Тецуја Иноуе очнал да го води хотелот Asahi Ryokan во јапонскиот град Фукуока, кој го наследил од својата баба, се запрашал како...