Почетна Тагови Aviation 100

Таг: Aviation 100

Wizz Air прогласена за најдобар авиопревозник во Европа за 2017 година

0
Wizz Air, најголемата нискобуџетна авиокомпанија во централна и источна Европа, ја освои наградата за Европска авиокомпанија на годината - Aviation 100. Наградата ја прими...