Почетна Тагови Bluetooth

Таг: Bluetooth

ВИДЕО: Turtlebox е најгласниот звучник во светот за на отворено

0
Turtlebox е ултимативен звучник за на отворено кој има доволно волумен за каква било средина. Бидејќи не може да се најде звучик кој кога ќе...

Aquio е термос шише опремено со Вluetooth звучник и микрофон

0
Доколку за летово барате нешто корисно со малку технологија, можеби ќе ви се допадне термос шишето Aquio, за кое тврдат дека ќе ви ги...

Ова е најфункционалната клуб-масичка

0
Дизајнирана за дигитален животен стил, масичката Sobro е пример за мебелот од иднинатa. Обичната клуб масичка која минатиот век изгледала како обично четириаголно или...

ВИДЕО: Оваа паметна виљушка ќе ви помогне да се храните здраво

0
HAPIfork е виљушка која се поврзува преку Вluetooth со апликација за телефон и во овозможува да ги следите сопствените навики за јадење. Има вибрации...

Ова е првата паметна пегла во светот

0
На врвот на листата со домашни обврски кои не ги сакаме можеби е пеглањето облека. Сите домаќинки може да се израдуваат на оваа вест-...