18.4 C
Skopje
четврток, октомври 1, 2020
Почетна Тагови Booe Hybrid 20

Таг: Booe Hybrid 20

Ова е првиот 100% водоотпорен ранец во светот

Booē Hybrid 20 е првиот навистина водоотпорен ранец во светот со револуционерна технологија на затворање на патентите. Ранецот е отпорен и на прашина, можете...

НАЈПОПУЛАРНИ