Почетна Тагови Clearviw

Таг: Clearviw

Clearview организира eднодневен настан „HR во IT – Светот на...

0
Clearview на 14 ноември во Стопанската Комора на Македонија организира еднодневен настан на тема човечки ресурси во ИТ сектор. Поаѓајќи од фактот дека најважните средства...