Почетна Тагови Design&Wine

Таг: Design&Wine

Македонски социјални претпријатија и дизајнери ги претставија своите производи на Design&Wine...

0
Денес и утре се одржува првиот Design & Wine викенд во просториите на CEED Hub Скопје на Машинскиот факултет кој е еден вид на...