Почетна Тагови Huawei Mate 10 Pro

Таг: Huawei Mate 10 Pro

На средината на октомври пристигнува првиот вистински паметен телефон со вештачка...

0
Нема сомнение дека Huawei прилично брзо, самоуверени и цврсто се позиционира како еден од најдобрите играчи на пазарот на паметни телефони, Кинеската компанија со...