Почетна Тагови IPhone X Tesla

Таг: iPhone X Tesla

Ова е најскапиот iPhone X и бесплатно ќе го добие Илон...

0
Паметните телефони iPhone не спаѓаат во категорија евтини телефони, дури ни кога се стари неколку години. Но, верзијата која ја направија Руси го надминува...