Почетна Тагови Lasta

Таг: Lasta

Violeta вложува 20 милиони евра во Lasta

0
Петар Ќорлука, сопственик на компанијата Violeta и од неодамна нов сопственик на фабриката за кекси Lasta, потврди дека е завршен процесот на преземање на...