Почетна Тагови MicroBlink

Таг: MicroBlink

Хрватска мобилна апликација решава математички задачи со фотографирање

0
Летово не само што се очекува рекорден број на посетители во Хрватска, туку се очекува и сличен рекорд во домашната софтверска индустрија. Имено, Дамир...