Почетна Тагови Noveto

Таг: Noveto

Oвој паметен звучник ги следи вашите уши

0
Минатата година израелската компанија Noveto на Kickstarter успешно организираше кампања зља собирање средства за својот звучник SoundBeamer, кој содржи технологија што може да го...