Почетна Тагови Qoobo

Таг: Qoobo

Јапонци направија робот-перница кој се однесува како домашен миленик

0
Доколку честопати сте посакувале да имате домашен миленик, а не сте можеле од разни причини, можеби ќе ве развесели роботот-перница на јапонската компанија Yukai...