2.9 C
Skopje
четврток, февруари 20, 2020
Почетна Тагови Ricicli + Viaggi

Таг: Ricicli + Viaggi

Во метрото во Рим можете да платите со пластични шишиња наместо...

Ако патувате низ Рим, а немате доволно пари за да се возите во метрото, не се грижете. Само соберете неколку пластични шишиња, оденсете ги...

НАЈПОПУЛАРНИ