10 C
Skopje
сабота, април 10, 2021
Почетна Тагови XL

Таг: XL

Google претстави нови Android телефони по многу пониски цени

Сундар Пичаи, извршниот директор на Google и неговиот тим денеска претставија бројни новитети на кои компанијата вредно работела во изминатите месеци, а можеби и...

НАЈПОПУЛАРНИ