Почетна Тагови ВИП

Таг: ВИП

А1 Телеком групацијата со конкретни решенија за имплементација на 5G

0
 Подготовки за напредната технологија се одвиваат и во Македонија Новините  на европскиот телекомуникациски пазар бргу ќе се имплеменираат и на македонскиот, потврди во Виена, Мислав...

Светот живее дигитално, а Вип се стреми најновите светски трендови да...

0
Листата на придобивки од дигитализацијата секојдневно се проширува и за нив можеме да зборуваме долго време, но она што е јасно, е дека бизнисите...

Vip со атрактивна новогодишна промоција – ТВ уреди и смарт телефони...

0
Vip ја започнува празничната новогодишна еуфорија и со задоволство ја најавува новата атрактивна промоција со која на сите корисници им овозможува да ја дочекаат...

Вип e добитник на две национални признанија за најдобри општественo одговорни...

0
Телекомуникациската компанија Вип со гордост објавува дека е добитник на национални признанија за најдобри општествено одговорни практики за 2018 година и тоа во две...

Јана Дурнева, Вип: Паметниот асистент „Славчо“ е 100% македонски производ и...

0
 Вип  неодамна го лансираше првиот македонски четбот базиран на вештачка интелигенција. „Славчо" веќе е популарен лик. За него разговараме со Јана Дурнева, менаџер за...

Vip лансира четбот базиран на вештачка интелигенција – „Славчо”е првиот четбот...

0
Телекомуникацискaта компанија Vip оди чекор напред со воведувањето нова алатка за унапредување на корисничкото искуство и со гордост го претставува „Славчо” - најновата технолошка...

Vip со подарок за сите корисници на ТВ и ТВ Lite...

0
Како компанија ориентирана кон обезбедување врвно корисничко искуство, следјќи го мотото “Повеќе за вас”, Vip подготви подарок за сите свои корисници на ТВ и...

Ексклузивно во Vip – MyKi Pet уред за лесно лоцирање на...

0
Телекомуникациската компанија Vip ја збогатува својата понуда со уште еден уникатен уред, овојпат наменет и дизајниран за домашните миленици. MyKi Pet уредот достапен ексклузивно...

Новиот дом на Вип – повеќе од само обичен деловен простор

0
Новите деловни простории во строгиот центар на Скопје се дизајнирани да обезбедат највисока агилност во  работењето и  најдобар работен ден за сите вработени Телекомуникацискката компанија...

Vip со најнови постпејд промоции

0
Вип со гордост ги претставува најновите промоции во мобилната пост пејд телефонија со која на корисниците им овозможува дополнителна вредност, неограничена комуникација и уште...