Почетна Тагови кујна

Таг: кујна

Оваа кујна готви се сама

0
Оваа автоматизирана кујна готви храна целосно сама. Тавите и тенџерињата се движат сами, сами ја мешаат содржината во нив, сами тураат состојки, сами го...

По повод саемот за недвижности, Адора со изненадување за сите купувачи...

0
Сите купувачи на дом во новиот урбан симбол на Скопје, атрактивниот комплекс Адора Flatiron, од денес до 31 октомври, по повод Саемот за градежништво...

KSafe е паметен мини-сеф кој ќе ве спаси од зависноста од...

0
Има ли некој што не сака чоколади, колачи, сладолед, торта... Нема потреба да набројуваме повеќе зашто ќе посакаме веднаш да каснеме нешто слатко. Но,...

Во иднина правосмукалките ќе бидат вградени во ѕид

0
Sweepovac e правосмукалка која е вградена во долниот дел од некој ѕид, не зафаќа воопшто простор, и го олеснува одржувањето на хигиената во кујната. Сите...