Почетна Тагови Adris

Таг: Adris

Отворен еден од најлуксузните хотели на Јадранот

0
Со отворањето на Grand Park Hotel Rovinj, Adris групацијата го доврши уредувањето на Монте Мулини, една од најлуксузните туристички зони на Јадранот. Зоната се...