Почетна Тагови Benetton

Таг: Benetton

Benetton изгуби две милијарди долари по трагедијата во Џенова

0
Имотот на семејството Benetton, eдно од најбогатите во Италија за само една недела се стопи за две милијарди долари поради катастрофата во Џенова, каде...