Почетна Тагови Galaxy A90

Таг: Galaxy A90

Samsung денес ќе претстави телефон со ротирачка камера

0
Компанијата Samsung денес на својот специјално организиран настан ќе го претстави смартфонот A90. Се шпекулира дека овој паметен телефон ќе има една pop-up камера, која...