Почетна Тагови Mutti

Таг: Mutti

Италијанска фабрика за домати ќе биде изградена само од стаклени тегли

0
Идната година еден од најголемите светски брендови за производи од домати ќе го лансира новиот концепт - архитектура од домати. Mutti е италијанска компанија...