-2.2 C
Skopje
четврток, јануари 27, 2022
Почетна Тагови Бучен Козјак

Таг: Бучен Козјак

Пробиотски јогурт – најнов производ на Бучен Козјак

Компанијата Бучен Козјак го претстави својот најнов производ, Пробиотски јогурт. Под мотото „Следи ја детелинката, носи нов производ“, новиот продукт на продажните места ќе...

Производите на „Бучен Козјак“ се препорачани од Здружението на педијатри на...

Здружението на педијатри на Македонија, врз основа на спроведени сопствени истражувања, донесе одлука да го додели знакот “Препорачано од Здружението на педијатри на Македонија“...

Традиционална млекарница Бучен Козјак со нов изглед: нов дизајн за новото...

Една од најстарите млекарници во Македонија, позната по извонредниот квалитет и уникатниот вкус на своите млечни производи, со цел да се доближи уште повеќе...

Анита Спасовска: Бројните награди се резултат на посветената работа на Бучен...

Анита Спасовска e извршен менаџер на Бучен Козјак, компанија од млечната индустрија силно посветена на производство висококвалитетни производи. Доказ дека трудот и посветеноста не...

НАЈПОПУЛАРНИ