0.1 C
Skopje
понеделник, јануари 20, 2020
Почетна Тагови Facebook Dating

Таг: Facebook Dating

Facebook денес во САД ја лансираше својата нова апликација за пронаоѓање...

Технолошкиот гигант Facebook во САД денес ја лансирапе својата нова апликација која има за задача да ги поврзува луѓето со нивните сродни души и...

Стартува Facebook Dating – еве што треба да знаете

Најголемата социјална мрежа во светот почна јавно да го тестира својот сервис за спојување осамени срца наречен Dating. Facebook Dating беше најавен во мај...

Facebook ќе ви помогне да ја пронајдете љубовта на својот живот

Facebook пред некое време најави дека планира да влезе во светот на online dating, но не беше јасно дали ќе прави посебна апликација или...

НАЈПОПУЛАРНИ