-1.6 C
Skopje
вторник, февруари 25, 2020
Почетна Тагови Samsung

Таг: Samsung

Новото Galaxy Z Flip Thom Browne издание за оние кои што...

Водечките медиуми, инфлуенсери и познатите личности пред некоја вечер имаа прилика да присуствуваат на ексклузивен, приватен настан во склоп на Модната недела...

Samsung официјално го претстави флексибилниот телефон Galaxy Z Flip

Иако за новиот телефон на преклоп на Samsung се знаеше речиси се и пред официјалното лансирање, сепак успеале да сокријат некои детали....

Samsung вечерва го претставува новиот флексибилен телефон и својот најголем телефон...

За новата генерација паметни уреди на Samsung слушаме со месеци, а денес оваа јужнокорејска компанија и официјално ќе ги прикаже уредите на...

Samsung премиерно го покажа својот најнов телефон за време на Оскарите

Samsung повторно изненади на свеченото доделување на наградите на американската филмска академија, кое се одржа во Лос Анџелес. Иако овој пат не...

Ова ќе биде еден од најинтересните телефони во 2020 година

После Fold, Samsung подготвува уште еден смартфон на прклоп, кој ќе го привлече вниманието на многу повеќе корисници. За десетина дена на...

Samsung го претстави новиот Galaxy XCover Pro: Елегантен, издржлив и создаден...

Премиум дизајн, опции развиени за бизнис и моќни решенија во комбинација со интуитивен дизајн и продуктивност Samsung Electronics Co., Ltd....

ВИДЕО: Samsung во Лас Вегас претстави невидлива тастатура

Samsung направи невидлива тастатура која користи вештачка интелигенција за да ги следи движењата на прстите. Станува збор за проектот на инкубаторската програма...

Samsung претстави ротирачки телевизор кој е како џиновски мобилен телефон

Samsung претстави нов 4K телевизор наречен Sero, кој може да се ротира хоризонтални и вертикално за да го симулира искуството на користење...

Samsung ги најави новите модели на телефони: Galaxy A71 и Galaxy...

Компанијата Samsung Electronics Co., Ltd. ги претстави двата најнови членови на Galaxy A серијата – A71 и A51. Креирани да донесат неверојатно...

Продажбата на 5G телефони многу поголема од очекувањата

На пазарот за мобилни телефони полека почнува транзиција кон 5G мрежите, кои во споредба со 4G ќе имаат помало доцнење и многу...

НАЈПОПУЛАРНИ